QuikRead go® programmatūras atjauninājumi

Laipni lūdzam QuikRead go® programmatūras atjauninājumu vietnē! Šeit jaunāko pieejamo QuikRead go programmatūru var lejupielādēt USB atmiņā, ko var izmantot QuikRead go instrumentu programmatūras atjaunināšanai. Lai jums nodrošinātu pēc iespējas labāku apkalpošanu, lūdzu, veiciet tālāk norādītās darbības.
 
Ja jums nepieciešams atbalsts QuikRead go instrumentu programmatūras atjauninājumam, lūdzu, vispirms skatiet bieži uzdoto jautājumu sarakstu (saiti zemāk). Ja jums nepieciešama papildinformācija, lūdzu, sazinieties ar vietējo izplatītāju vai ar Aidian pa e-pastu: product.support@aidian.eu.
 
Šī programmatūras atjauninājumu vietne ir paredzēta QuikRead go klientiem attiecīgajā valstī, kurā šī sistēma ir reģistrēta. Šis variants programmatūru QuikRead go nav reģistrēta ASV.
Bieži uzdotie jautājumi
Vai instrumenta sērijas numurs ir jāievada ar lielajiem vai mazajiem burtiem?
Nav svarīgi, vai sērijas numurs tiek ievadīts ar lielajiem vai mazajiem burtiem.
 
Vai USB atmiņai jābūt tukšai?
Nē, tur var būt faili, bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka USB atmiņā ir jābūt vismaz 1 GB brīvas vietas.
 
Kuram instrumentam ir paredzēta šī programmatūras atjauninājumu vietne?
Šī programmatūras atjauninājumu vietne ir paredzēta QuikRead go instrument klientiem attiecīgajā valstī, kurā šī sistēma ir reģistrēta. Šis variants programmatūru QuikRead go nav reģistrēta ASV.
 
Kādas funkcijas satur QuikRead go instruneta programmatūras 8.2.2 versija?
Skatīt funkcijas šeit
 
Es lejupielādēju programmatūras pakotni USB atmiņā, bet QuikRead go instruments neatpazīst atmiņu (displejā nav USB ikonas). Kā rīkoties?
USB atmiņa ir bojāta vai nav FAT32 formātā, turklāt atdalīta kā primārais nodalījums, kas atzīmēts kā aktīvs. Izmēģiniet citu atmiņu vai formatējiet citu atmiņu.

Izvēlieties savu reģionu

 

ASV Pārējā pasaules daļa

Ievadiet sava instrumenta sērijas numuru

Instruments sērijas numuru var atrast apakšā instrumentā.

Ievadiet savu kontaktinformāciju.

Izdevās. Jūsu informācija ir saglabāta.

Ievadītā informācija nav pareiza. Lūdzu, pārbaudiet informāciju.

Saglabāt

Lejupielādējiet USB atmiņā jaunāko programmatūras versiju. Kad lejupielāde ir pabeigta, atvienojiet USB atmiņu no datora. Vienam no QuikRead go instrumenta USB portiem pievienojiet USB atmiņu.
 
Par USB atmiņu:
USB atmiņas nepieciešamais izmērs ir 1 GB vai lielāka FAT32 formātā, turklāt atdalīta kā primārais nodalījums, kas atzīmēts kā aktīvs. Pirms programmatūras lejupielādes USB atmiņā, lūdzu, pārliecinieties, vai QuikRead go instruments nosaka USB atmiņu. To var paveikt, USB atmiņu pievienojot vienam no QuikRead go instrumenta USB portiem — kad noteikšana ir gatava, displejā ir redzama USB ikona.
1. Lejuplādētais fails ir arhivētā formātā un lietošanai ir nepieciešams to saglabāt pārnešanai USB zibatmiņā. Izvēlieties lejupielādes mapi un saglabājiet failu. Piezīme: Lejupielādējot failus USB zibatmiņā, nemainiet failu vai mapju nosaukumu. No mapes nosaukums ir "qrzwupdate".
 
2. Ar labo peles taustiņu uzklikšķiniet uz faila, izvēlēties “atarhivēt visu”, veiciet darbību izmantojot programmu 7-zip, saglabājot failu USB zibatmiņā.
 
Pēc faila atarhivēšanas, lūdzu sekojiet vadlīnijās norādītām instrukcijām.
 
Jaunākās programmatūras augšupielāde instrumentā:
Izlasiet vadlīnijas par programmatūras augšupielādi.
 

Nepieciešams reģions, sērijas numurs un lietotāja informācija.
Filename
SHA-1 Hash

Ja esat pazaudējis administratora paroli, jūs varat pieprasīt pagaidu administratora paroli šeit. Pagaidu paroli var izmantot tikai vienu reizi un tā ir derīga vienu nedēļu. LŪDZU ŅEMIET VĒRĀ: izmantojiet lielus fontus instrumenta sērijas numurā. Ievadot QuikRead pagaidu paroli, pievērsiet uzmanību lielajiem un mazajiem fontiem. Mazākus fontus var atrast aiz Abc pogas virtuālās tastatūras QuikRead.

Nepieciešams reģions, sērijas numurs un lietotāja informācija.