„QuikRead go®“ programinės įrangos atnaujinimai

Sveiki prisijungę prie „QuikRead go®“ programinės įrangos atnaujinimo svetainės. Čia galite atsisiųsti naujausią „QuikRead go“ programinę įrangą į savo USB atmintuką, kad galėtumėte jį naudoti savo „QuikRead go“ instrumento programinei įrangai atnaujinti. Kad galėtume jums kiek įmanoma labiau pagelbėti, atlikite toliau nurodomus veiksmus.
 
Jei jums reikia pagalbos atnaujinant „QuikRead go“ instrumento programinę įrangą, pirmiausia žr. dažnai užduodamų klausimų sąrašą. Jei jums reikia daugiau informacijos, kreipkitės į savo vietinį platintoją arba susisiekite su „Aidian“ el. paštu: product.support@aidian.eu.
 
Ši programinės įrangos atnaujinimo svetainė skirta „QuikRead go“ vartotojams, gyvenantiems šalyse, kuriose sistema yra registruota. Ši „QuikRead go“ versija nėra registruota JAV.
Dažnai užduodami klausimai
Ar įvedant instrumento serijos numerį reikia naudoti didžiąsias ar mažąsias raides?
Jvedant serijos numerį, nėra svarbu, ar naudosite didžiąsias ar mažąsias raides.
 
Ar USB atmintukas turėtų būti tuščias?
Ne, jame gali būti bylų, tačiau atkreipkite dėmesį, kad USB atmintuke turi būti bent 1 GB laisvos vietos.

Kuriam instrumentui skirta ši programinės įrangos atnaujinimo svetainė?
Ši programinės įrangos atnaujinimo svetainė skirta „QuikRead go“ instrumento vartotojams, gyvenantiems šalyse, kuriose sistema yra registruota. Ši versija „QuikRead go“ nėra registruota JAV.

 

Kokios funkcijos yra "QuikRead go Instrument" programinės įrangos versijoje 8.2.2?

Žiūrėkite čia esančias funkcijas

 
Atsisiunčiau programinės įrangos paketą į USB atmintuką, tačiau „QuikRead go“ instrumentas neatpažįsta atmintuko (ekrane nerodoma USB piktograma). Ką turėčiau daryti?
USB atmintukas yra sugedęs arba ne FAT32 formato ir nenurodomas kaip aktyvus pagrindinis skaidinys. Pabandykite naudoti kitą atmintuką arba suformatuokite savo atmintuką.
 

Pasirinkite savo regioną

JAV Likęs pasaulis

Įveskite instrumento serijos numerį

Instrumento serijos numeris gali būti rastas matavimo priemonės apačioje.

Nurodykite savo kontaktinę informaciją.

Pavyko. Jūsų informacija įrašyta.

Jūsų nurodyta informacija yra neteisinga. Patikrinkite informaciją.

Įrašyti

Atsisiųskite naujausią programinės įrangos versiją į USB atmintuką. Kai atsiuntimas baigtas, ištraukite USB atmintuką iš savo kompiuterio. Prijunkite USB atmintuką prie vieno iš „QuikRead go“ instrumento USB prievadų.
 
Apie USB atmintuką:
USB atmintukas turėtų būti 1 GB arba didesnės talpos, FAT32 formato ir nurodomas kaip aktyvus pagrindinis skaidinys. Prieš atsiųsdami programinę įrangą į USB atmintuką, įsitikinkite, kad „QuikRead go“ instrumentas aptinka USB atmintuką. Tai atliekama įstačius USB atmintuką į vieną iš „QuikRead go“ instrumento USB prievadų – kai pasirengta aptikti, ekrane rodoma USB piktograma.
 
Turinio išskleidimas:
1. Atsisiųsta byla yra suarchyvuota ir reikia, kad ji būtų išarchyvuota USB atmintuke. Eikite į Jūsų atsisiuntimų aplanką (ten kur atsisiuntėte bylą). Pastaba: nekeiskite failo arba aplanko pavadinimų atsisiųsdami failus į USB atmintinę. Aplanko pavadinimas turėtų būti "qrzwupdate".

2. Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant atsisiųstos bylos ir pasirinkite “Išskleisti viską” (angl. “Extract all”). Pasirinkite savo USB atmintukę ir išskleiskite turinį. “Išskleisti viską” komanda taip pat gali būti surasta per Atidaryti su -> 7-zip.
 
Po bylų išskleidimo, prašome vadovautis instrukcijomis esančiomis gairėse.
 
Kaip į instrumentą įkelti naujausią programinę įrangą:
Perskaitykite gaires įkeldami programinę įrangą.
 

Reikia nurodyti regioną, serijos numerį ir naudotojo informaciją.
Filename
SHA-1 Hash

Jei pametėte administratoriaus slaptažodį, čia galite paprašyti laikino administratoriaus slaptažodžio. Laikinasis slaptažodis gali būti naudojamas tik vieną kartą ir galioja vieną savaitę. PASTABA: naudokite didelius šriftus prietaiso numeriu. Įvedant laikiną "QuikRead" slaptažodį, atkreipkite dėmesį į viršutinę ir mažąją raidę. Mažesni šriftai gali būti rasti už Abc mygtuko "QuikRead go" virtualioje klaviatūroje.

Reikia nurodyti regioną, serijos numerį ir naudotojo informaciją.