QuikRead go® tarkvara värskendus

Tere tulemast QuikRead go® tarkvaravärskenduse lehele!. Siit saate laadida uusima saadaoleva QuikRead go tarkvara mälupulgale, mida saate kasutada QuikRead go aparaadi tarkvara värskendamiseks. Et saaksime teenindada teid nii hästi, nagu oskame, palume järgida järgmisi samme.
 
Kui vajate QuikRead go aparaadi tarkvara värskendamisel abi, vaadake kõigepealt korduma kippuvate küsimuste loendit (lehele alla). Kui vajate rohkem teavet, võtke ühendust oma kohaliku edasimüüjaga või Aidian e-posti aadressil product.support@aidian.eu.
 
See tarkvaravärskenduse leht on mõeldud QuikRead go klientidele riikides, kus süsteem on registreeritud. See versioon QuikRead go pole USA-s registreeritud.
Korduma kippuvad küsimused
Kas kasutada aparaadi seerianumbri sisestamisel üla- või alaregistrit?
Seerianumbri sisestamisel pole vahet, kas kasutate üla- või alaregistrit.
 
Kas mälupulk peab olema tühi?
Ei, sellel võib olla faile, kuid pidage silmas, et mälupulgal peab olema vähemalt 1 GB vaba ruumi.
 
Millise aparaadi jaoks on see tarkvaravärskenduse leht mõeldud?
See tarkvaravärskenduse leht on mõeldud QuikRead go aparaadi klientidele riikides, kus süsteem on registreeritud. See versioon QuikRead go pole USA-s registreeritud.
 

Milliseid funktsioone sisaldab QuitRead Instrument tarkvara versioon 8.2.2?

Vaata funktsioone siin

 
Olen laadinud tarkvarapaketi mälupulgale, kuid QuikRead go aparaat ei tunne pulka ära (USB ikooni ei kuvata). Mida teha?
Mälupulk on defektne või pole FAT32-formaadis, liigendatud peamise jaotusena ega märgitud aktiivseks. Proovige teist pulka või vormindage pulk.

Valige oma piirkond

USA Ülejäänud maailm

Sisestage oma aparaadi seerianumber

Instrument seerianumber võib leida põhja instrument.

Märkige oma kontaktandmed.

Õnnestus. Teie info on salvestatud.

Teie märgitud info pole õige. Kontrollige infot.

Salvesta

Laadige uusim saadaolev tarkvaraversioon mälupulgale. Kui allalaadimine on lõppenud, eemaldage mälupulk arvutist. Pistke mälupulk ühte oma QuikRead go aparaadi USB porti.
 
Mälupulgast:
Maht vähemalt 1 GB, FAT32-formaadis, sektsioonitud peamise partitsioonina, märgitud aktiivseks. Enne tarkvara allalaadimist mälupulgale veenduge, et QuikRead go aparaat tuvastab mälupulga. Selleks pistke mälupulk ühte QuikRead go aparaadi USB porti: kui pulk on tuvastatud, ilmub ekraanile USB ikoon.
 
Sisu väljavõte:
1. Allalaaditud fail on arhiveeritud ja on vajalik see välja tuua USB mälupulgale. Navigeerige allalaaditud kausta (pärast allalaadimist). Märkus. Faile mälupulgale laadides ärge muutke failide ega kaustade nime. Nimi kaust peaks olema "qrzwupdate".
 
2. Vajutage hiire parempoolset nuppu allalaaditud failil ja valige ” Extract all”- käskluse saab leida: Open with -> 7-zip.
 
Pärast faili sisu väljavõtet järgige juhendis.
 
Uusima tarkvara laadimine aparaati:
Lugege suuniseid tarkvara laadimise kohta.
 

Vajalikud on piirkond, seerianumber ja kasutajainfo.
Filename
SHA-1 Hash

Kui olete oma administraatori parooli kaotanud, võite taotleda ajutist administraatori parooli siin. Ajutist parooli saab kasutada ainult ühe korra ja see kehtib ühe nädala jooksul. NB! Kasutage seadme numbris suuri fonte. Kui sisestate QuikRead ajutise parooli, pöörake tähelepanu suurtele ja väikestele fontidele. Väiksemate fontide korral vaadake QucReadi virtuaalses klahvistikus abc nuppu.

Vajalikud on piirkond, seerianumber ja kasutajainfo.